Plafon Gentry - 3 źródła światła - Polerowany nikiel HK-GENTRY-F-PN Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przezroczyste |
| Kolor dominujący | Polerowany nikiel |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Gentry |
| Szerokość | 290 mm |
| Wysokość oprawy | 244 mm |
| Średnica | 290 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 34,5 x 34,5 x 33 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003