Plafon DENIA LED S SENSOR 11758 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1350lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Moc maksymalna | 15W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 25cm |
| Wysokość (cm) | 5.2cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 25.5 x 5.5 x 25.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003