Plafon AGNES ROUND LED PRO 10974 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Barwa światła | 4000K |
| Moc maksymalna | 32W |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 49 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Długość (cm) | 49 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003