PUSZKA ZASILAJĄCA Z PRZEWODEM DO ZŁĄCZ ZASILAJĄCYCH DO WERSJI WISZĄCEJ (SZYNA 3-FAZOWA) CTLS POWER SUPPLY KIT WHITE 8284 BIAŁA Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Puszka zasilająca z przewodem |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Wysokość podsufitki (cm) | 3 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 10 cm |
| Szerokość (cm) | 10 cm |
| Wysokość (cm) | max 220 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 11.5 x 16.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003