PUSZKA NA SZYNOPRZEWÓD BIAŁA 1 X 40W CAMELEON CANOPY G WHITE 8361 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Szerokość (cm) | 3.7 cm |
| Wysokość (cm) | 10.5 cm |
| Długość (cm) | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 7.7 x 7.7 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003