PUSZKA CZARNA WPUSZCZANA 1 X 40W CAMELEON CANOPY F BLACK 8547 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 58 mm cm |
| Szerokość (cm) | 8 cm |
| Wysokość (cm) | 5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 9 x 8.5 x 6.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003