PUSZKA 150CM BIAŁA 12 X 40W CAMELEON CANOPY B 1500 WHITE II 8560 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Szerokość (cm) | 8 cm |
| Wysokość (cm) | 3 cm |
| Długość (cm) | 150 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 5 x 9 x 153 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003