PRZEWÓD Z OPRAWKĄ 150CM CAMELEON CABLE E27 1,5 M BLACK/CHROME 8658 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Zawieszenia |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Wysokość (cm) | 150 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 13.5 x 13.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003