PLAFON LAGUNA CREAM IV 8957 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Materiał | Aksamit |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 14 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 65 cm |
| Szerokość (cm) | 65 cm |
| Wysokość (cm) | 15 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 67 x 67 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003