PLAFON CAYO 9505 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP44 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl | Nowoczesny |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 15 x 15 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003