PIVOT Czarny 289151 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 700 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-4000-6000 K |
| Żywotność | 25000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 7,5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PIVOT |
| Rozmiar klosza | L 410 x H 24 x P 12 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 170 mm |
| Regulowana wysokość | 43 – 76 |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Głębokość (cm) | 41 |
| Szerokość (cm) | 17 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17,5 x 17,5 x 44 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003