PIVOT Biały 289168 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 700 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-4000-6000 K |
| Żywotność | 25000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 7W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PIPE |
| Rozmiar rozety | 100 x 50 mm |
| Wysokość (cm) | 12,5 |
| Głębokość (cm) | 10,5 |
| Szerokość (cm) | 5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 9 x 7 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003