PASHA' AP3 CROMO chrom 082264 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP54 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 54 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PARK |
| Rozmiar rozety | 83 x 83 mm |
| Wysokość (cm) | 12,5 |
| Głębokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 14 x 16 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003