PANEL LED PROSTY DO HONEY COMB 7W 18312 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System HONEY LED |
| Rodzaj | Panel prosty LED |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | PANEL |
| Moc | max 7W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 6500K |
| Strumień świetlny | 840lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Plastik |
| Szerokość (cm) | 44.5 |
| Wysokość (cm) | 44.5 |
| Długość (cm) | 2.1 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP44 |
| Uziemienie | 2 |
| Klasa energetyczna | E |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003