Oprawa wpuszczana MINI LED 20W 10045 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Podtynkowa punktowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1220lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 20W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu (cm) | 27,3 X 3,7 cm |
| Szerokość (cm) | 4.5 cm |
| Wysokość (cm) | 4.8 cm |
| Długość (cm) | 28 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 7 x 29.5 x 6.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003