Oprawa wpuszczana MIDI LED 10064 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Podtynkowa punktowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1400lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 36° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 16W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Kwadratowy |
| Wymiary otworu (cm) | 8,2 X 8,2 cm |
| Szerokość (cm) | 9.2 cm |
| Wysokość (cm) | 4.9 cm |
| Długość (cm) | 9.2 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 6.5 x 12 x 14 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003