Oprawa Ricky Track Złoty 1xGU10 ML0690 Milagro ML0690 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektor szynowy |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Szerokość (cm) | 7.5 cm |
| Wysokość (cm) | 20.3 cm |
| Wysokość klosza (cm) | 12 cm |
| Szerokość klosza (cm) | 6 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003