Oprawa Mica Track Biały + Chrom 1xGU10 - 3-obwodowy ML2193 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek – 3 fazowy |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| Moc | 10W LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Wysokość klosza (cm) | 130mm |
| Szerokość klosza (cm) | 60mm |
| Napięcie | 230V 50Hz |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003