Oczko sufitowe wpuszczane QUARK FI 3.0W WH 3000K IP20 Biały 327488 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa sufitowa wpuszczana okrągła |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 350 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 3W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | QUARK |
| Rozmiar rozety | D 25 mm |
| Wysokość (cm) | 4,5 |
| Głębokość (cm) | 2,8 |
| Szerokość (cm) | 2,8 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003