Oczko sufitowe wpuszczane GAME TRIM SQUARE 11W BK BK IP65 3000K IP20 Czarny 327761 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa sufitowa wpuszczana kwadratowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1100 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 11W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GAME |
| Rozmiar rozety | 80 x 80 mm |
| Wysokość (cm) | 11,7 |
| Głębokość (cm) | 8,5 |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003