Oczko sufitowe TORK 9W CCT SWITCH WH/BK AZ6086 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 7 |
| Szerokość produktu [cm] | 4,3 |
| Długość produktu [cm] | 7,5 |
| Lumeny | 334Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 9W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003