Oczko Lagos ruchome 1xGU10 biała IP65 LP-4425/1RM WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa ruchoma |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP65 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc źródła światła | max 50W |
| Kolekcja | Lagos |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Salon, łazienka |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Szerokość produktu (cm) | 9,3 |
| Głębokość produktu (cm) | 9,3 |
| Średnica oprawy (cm) | 9,3 cm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
| Wymiary opakowania | 10 x 10 x 6 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003