Oczko LINDA 23 3000K CHROME AZ2246 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Oczko wpuszczane |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 3.2 |
| Szerokość produktu [cm]: | 23 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Moc maksymalna: | 18 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 1500 |
| temperatura barwowa: | 3000K |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Klasa energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 3,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 23 |
| Lumeny | 1500Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 19W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003