OSCAR 11346 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorek spot natynkowy |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 R50 |
| IP | IP54 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| IP | IP54 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 9.4cm |
| Wysokość (cm) | 13.5cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 13.5 x 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003