ORACLE SLIM Biały 266015 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 5300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 55W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ORACLE SLIM |
| Rozmiar klosza | Ø 900 x H 25 mm |
| Rozmiar rozety | 230 x 65 mm |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Głębokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 90 |
| Wymiary opakowania (cm) | 98 x 98 x 14 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003