OPRAWA WPUSZCZANA DOT BLACK 8826 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | fi.12.9 cm |
| Szerokość (cm) | 13.7 cm |
| Wysokość (cm) | 11.5-13.5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 13.5 x 13.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003