OPRAWA SUFITOWA SPOT BOLD S 9388 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Beton |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 9 cm |
| Wysokość (cm) | 12 cm |
| Długość (cm) | 9 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 15.5 x 15.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003