OPERA Biały 068275 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształki, tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E14/LED max 1 x 40W / 1.5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OPERA |
| Rozmiar szklanego klosza | L 300 x H 300 x P 190 mm |
| Rozmiar rozety | 220 x 160 mm |
| Wysokość (cm) | 19 |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wymiary opakowania (cm) | 26 x 32 x 26,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003