OPERA AP3 BIANCO biały 068268 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształki, tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E14/LED |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ONION |
| Rozmiar klosza | Ø 595 x H 570 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 82 – 257 |
| Wysokość (cm) | 82 |
| Głębokość (cm) | 59,5 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 62 x 62 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003