ONION SP1 D48 brązowa 205304 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ONION |
| Rozmiar klosza | Ø 380 x H 375 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 62,5 – 237,5 |
| Wysokość (cm) | 62,5 |
| Głębokość (cm) | 38 |
| Szerokość (cm) | 38 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 40 x 43 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003