OMEGA ROUND Kawowy 285498 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Strumień | 650 Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 25000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 7W |
| IP | 54 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OMEGA ROUND |
| Rozmiar klosza | Ø 90 x H 32 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 12 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003