OIL-6 SP1 CEMENTO szary 129099 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Gips |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OIL |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 205 x H 155 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 205 x H 155 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 40,5 – 215,5 |
| Wysokość (cm) | 40,5 |
| Głębokość (cm) | 20,5 |
| Szerokość (cm) | 20,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 26 x 26,5 x 24 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003