OFFICE SP 3000K WH 271194 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 2800 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 37° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 30W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OFFICE |
| Rozmiar klosza | L 1128 x H 65 x P 35 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 75 mm |
| Regulowana wysokość | 31,5 – 150 |
| Wysokość (cm) | 31,5 |
| Głębokość (cm) | 3,5 |
| Szerokość (cm) | 112,8 |
| Wymiary opakowania (cm) | 129 x 8 x 4 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003