OCZKO NAśCIENNE OIA LED BLACK 9102 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 50lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 50° |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Moc maksymalna | 2W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Schody |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 4 cm |
| Szerokość (cm) | 4.8 cm |
| Wysokość (cm) | 7 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8.5 x 8.5 x 8.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003