OBY AP1 biały 196688 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 700 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 35W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OAK |
| Rozmiar klosza | L 70 x H 245 x P 70 mm |
| Rozmiar rozety | 70 x 70 mm |
| Regulowana wysokość | 49,5 – 134 |
| Wysokość (cm) | 49,5 |
| Głębokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 7 |
| Wymiary opakowania (cm) | 38,5 x 12 x 12 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003