NOVA Czarny 248196 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Sufitowe wpuszczane |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 3000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 38° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 12W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NOVA |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 12,5 x 12,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003