NOVA Czarny 248189 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Sufitowe wpuszczane |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 38° |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NORMA |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 250 x H 500 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 250 x H 530 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 78 – 162 |
| Wysokość (cm) | 78 |
| Głębokość (cm) | 25 |
| Szerokość (cm) | 25 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 26 x 44 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003