NORDIK PT1 czarny 161716 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 100-240 V AC |
| Moc | E14/LED max 1 x 40W / 1.5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NORDIK |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 180 x H 170 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 100 mm |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Głębokość (cm) | 48 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 25 x 25 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003