NODINO PL9 biała 149622 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 9 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NODI |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 150 x H 140 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 800 x H 400 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 65 – 240 |
| Wysokość (cm) | 65 |
| Głębokość (cm) | 80 |
| Szerokość (cm) | 80 |
| Wymiary opakowania (cm) | 59 x 66 x 38 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003