NITRO Czarny 206028 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1350 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NITRO |
| Rozmiar rozety | 70 x 65 mm |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 7,5 |
| Szerokość (cm) | 7,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 12,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003