NINFEA Mosiądz 293653 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NINFEA |
| Rozmiar rozety | Ø 260 mm |
| Wysokość (cm) | 14 |
| Głębokość (cm) | 32 |
| Szerokość (cm) | 36 |
| Wymiary opakowania (cm) | 23,5 x 39,5 x 32,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003