NEVE PL8 chrom 022222 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NEVE |
| Rozmiar rozety | Ø 360 mm |
| Wysokość (cm) | 31,5 |
| Głębokość (cm) | 40,5 |
| Szerokość (cm) | 40,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45 x 45 x 17 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003