NEMO SP1 D20 RAME miedziana 250328 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Miedziany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NEMO |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 200 x H 180 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 200 x H 180 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 43 – 218 |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27 x 27 x 33 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003