NEGRESCO SP8 ORO złota 087764 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NEGRESCO |
| Rozmiar klosza | Ø 850 x H 600 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 105 mm |
| Regulowana wysokość | 85 – 110 |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Głębokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 85 |
| Wymiary opakowania (cm) | 60,5 x 82 x 34 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003