NEGRESCO AP2 ORO złoty 087757 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NAWA |
| Rozmiar klosza | Ø 185 x H 390 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 60 – 157,5 |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 18,5 |
| Szerokość (cm) | 18,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 47 x 28 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003