NAVI NEW BROWN LONG KINKIET LED 11349 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Brąz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | NAVI |
| Moc | max 8W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 988 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Długość (cm) | 4,5 |
| Styl lampy | Industrialny, nowoczesny |
| Uziemienie | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 105 x 17 x 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003