NAVI BROWN LONG KINKIET LED 4512 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | NAVI |
| Moc | 24W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 3000 K |
| Strumień świetlny | 1570 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Długość (cm) | 4.5 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Skandynawski / Industrialny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003