NAPOLEON SP12 CROMO chrom 167251 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NABUCCO |
| Rozmiar klosza | Ø 700 x H 270 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 52 – 144 |
| Wysokość (cm) | 52 |
| Głębokość (cm) | 70 |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003