NABUCCO SP12 złota 237794 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MULTIFLEX |
| Rozmiar klosza | Ø 600 x H 550 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 80 – 160 |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wymiary opakowania (cm) | 39 x 41 x 41 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003