Modulus RCS-9800-175-15W-WH-SWK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa wpuszczana |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Modulus |
| Lumeny | 1500 lm |
| Barwa światła | Opcja regulacjia od ciepłej do chłodnej |
| Temperatura barwowa | Możliwość zmiany 3000K-4000K-6000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | AC220-240V |
| Moc | 15W |
| IP | IP44 na froncie |
| Średnica (cm) | 17,5 |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003